Металопластикові двері Львів

Величезний вибір — це, безумовно, плюс. З’являється можливість підібрати двері в оптимальному співвідношенні ціни і якості. Але яка з них порадує своїм незмінним видом і технічними характеристиками довше, яку краще купити, щоб заощадити і чим двері з масиву краще або гірше шпонированной?

Dveri ukr 09 10

Ми знаємо відповіді на ці та багато інших питань, тому що кожен наш консультант — це справжній професіонал.

Двері з масиву — це розкішна класика, незмінна з роками. Це стиль, це смак, це шик.
Такі двері можуть бути виготовлені як з твердих, так і з м’яких порід дерева. Само собою, двері з дуба або клена надійніше і «могутніше», ніж двері з сосни. Однак навіть найдорожчий виріб, виполненнле з цінної породи, але з недотриманням усіх правил виробництва, розчарує своєю якістю. Тому купуйте міжкімнатні двері з перевіреним ім’ям!

Двері зі шпону коштують дешевше, вони красиві, практичні і довговічні, можуть бути встановлені в будь-якому місці будинку або квартири, не схильні до руйнівній той же масив вологому повітрю. Шпоновані двері з більш цінних порід дерева будуть коштувати дорожче, ніж з ламінату або штучного шпону.

Двері пластикові міжкімнатні — найекономічніший варіант, представлений в нашому магазині. Це поєднання класичного дизайну і невисокої ціни.
Такі двері зможуть прослужити не менше 10 років, за умови, що їх не будуть використовувати інтенсивно. Вони легкі, добре піддаються фарбуванню, але дуже бояться вологи і мають не найвищими звукоізоляційні властивості. Втім, дійсно невисока ціна компенсує всі.

Вибираючи двері, обов’язково враховуйте:

  • загальний стиль приміщення;
  • кількість грошей, яку готові витратити;
  • які якості і критерії першорядні: естетичність, надійність, довговічність, простота установки, експлуатаційний термін і далі;
  • розміри і конструктивні можливості дверей.

І не забувайте про фурнітуру! Адже саме від неї залежатиме надійність майбутньої двері. Виникли питання? Зв’яжіться з нами — і ми відповімо на кожен з них.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Globalsuntech.com
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector