Поліуретанові ролики: переваги та сфера застосування

Ролики з поліуретановим покриттям — це аналог виробам з гумовим ободом, який відрізняється досить високою стійкістю до абразивного зносу і низьким опором коченню. Поліуретанові ролики знаходять широке застосування в промисловості і будівництві, де дуже важливим є використання довговічних комплектуючих з довгим терміном служби. Наприклад, в якості коліс для складської техніки.

Сфера застосування роликів з поліуретановим покриттям

Поліуретанові ролики також можуть застосовуватіся у різніх секторах, в таких як:

 • сільське господарство,
 • будівництво,
 • металургійна промисловість,
 • машинобудування,
 • легка промисловість,
 • для здійснення упаковки товарів,
 • трубопрокатний виробництво,
 • харчова промисловість,
 • поліграфічна промисловість,
 • залізничний транспорт та інше.

Переваги використання поліуретанових роликів

 1. Широкий діапазон робочих температур. Підвищена стійкість поліуретанових роликів до спеки і холоду дозволяє значно збільшити термін їх служби.
 2. Здатність витримувати дуже високі навантаження. Роликами і колесами з поліуретану оснащується підйомно-транспортна складська техніка, призначена для роботи з вантажами, вага яких може досягати декількох тонн.
 3. Висока міцність і стійкість до стирання. Вироби оптимальної форми прослужать багато років з гарантією мінімальних вимушених простоїв, їх не потрібно часто ремонтувати або замінювати на нові.
 4. Плавний і тихий хід. Ролики з поліуретану працюють практично безшумно, а плавний хід роликів зберігається навіть під дією великої ваги або тиску, чого не можна сказати про ролики з каучуку.
 5. Стійкість до деформацій. Якщо підлога має нерівну, зернисту поверхню, з абразивними властивостями, або ж поверхню підлоги забруднена жирами, кислотами або іншими хімічно агресивними речовинами, поліуретанові ролики відмінно впораються з усіма перепонами.
 6. Швидке відновлення покриття, що дозволяє запобігти простий виробничої лінії.
 7. Простота виготовлення. Придбати високоякісний ролик поліуретановій на замовлення дніпро можна за посиланням. Також на сайті можна оформити доставку.

Недоліки поліуретанових роликів

Крім вищеописаних переваг можна виділити один недолік. Ролики з поліуретановим покриттям мають більш високу вартість, ніж обгумовані аналоги. Але це окупається за рахунок тривалого терміну служби і високих технічних характеристик при статичних і динамічних навантаженнях.

Висновки

Поліуретанові покриття є найнадійнішими і забезпечують довгий термін служби. А в разі пошкодження, його можна легко відновити, причому цю операцію можна здійснювати багаторазово.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Globalsuntech.com
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector