Потолочное отопление или теплый пол: что лучше?

Теплый пол

Плиткове покриття — незамінний елемент наших приміщень та має безліч позитивних сторін, щодо інших типів покриттів. Але й має один істотний недолік — воно завжди холодне, та доволі часто сире. Електричні системи теплих підлог призначені для усунення цього недоліку. Тепле плиткове покриття — джерело затишку і комфорту. У санвузлі завжди буде сухо та ніякого натяку на плісняву.  Для підігріву плиткового покриття застосовуються нагрівальні мати та кабель в плитковий клей. После того, как были рассмотрены экономичные системы отопления этих двух видов отопления.

    Ці системи не потребують додаткової стяжки, швидко нагріваються та заощаджують збереження.

 ЕЛЕКТРИЧНА ТЕПЛА ПІДЛОГА ПІД ПЛИТКУ БЕЗ СТЯЖКИ

    Нагрівальний мат являє собою полімерну сітку шириною 50 см з прикріпленим до неї гріючим елементом. Потужність матів 150-160Вт / м2 при 230В, та 137-145 Вт / м2 при 220В у електромережі. Перевагою матів є їх простота при монтажі. 

    Альтернативу матам становить тонкий кабель в плитковий клей. Його потужність становить 10-15 Вт/м.п, та дозволяє виконати теплу підлогу потужністю 135-180 Вт/м2, залежно від кроку укладки. Але стандартом є 150 Вт/м2, як й у більшості нагрівальних матів.

    Перевагою є менша ціна. Також, завдяки гнучкості, кабель ідеально підходить для приміщень складної геометричної форми та вузьких ділянок.

Недоліком є необхідність свердлити підлогу для кріплення монтажної стрічки. Отже, потрібно чітко розуміти: де, та на якій глибині знаходяться водопровідні, та опалювальні труби.

    При проектуванні обігріву, в обох випадках, слід враховувати — системи теплих підлог монтують тільки на відкритих ділянках, вільних від меблів та побутовій техніки. Дотримання цих вимог забезпечить безперебійну роботу системи, та раціональне використання електроенергії.

 ЧОМУ ВАРТО ПРИДБАТИ ЕЛЕКТРИЧНУ ТЕПЛУ ПІДЛОГУ ПІД ПЛИТКУ?

    Якщо Ви вирішили купити теплу підлогу під плитку у нас, це вірне рішення. Наша компанія займається не тільки реалізацією електричних теплих підлог, але і монтажем з подальшою гарантією.

    Купити теплу підлогу під плитку можна на нашому сайті. Тут великий вибір електричних полів за відмінною ціною. Якщо у Вас залишилися питання, зверніться до наших менеджерів. Вони Вам допоможуть вибрати оптимальний варіант. У нас безкоштовна доставка по м. Київ та Україні (докладніше читайте в розділі «Доставка») «.

    Купуйте теплу підлогу з гарантією якості. Це запорука успішної роботи обладнання. Рекомендуємо купувати тільки в офіційних представників. Це виключає придбання підробку, та гарантує довгострокову і безперебійну роботу системи. Гарантія на електричну підлогу в середньому 20 років, а термін експлуатації 50 років і більше.

    Для вірного і якісного розрахунку необхідної потужності, технології монтажу — надається консультація фахівців. По Києву й області передбачено виїзд інженера на місце монтажу для максимально вірних розрахунків.

    Вся продукція, представлена на нашому сайті сертифікована, має гарантію якості й успішно використовується нашими покупцями.***

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Globalsuntech.com
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector