Як правильно обрати кухонну мийку

Коли ви робите ремонт в кухні або ж просто збираєтеся замінити старі меблі на нові, то хочете, щоб в результаті всі деталі гармоніювали один з одним і ваша кухня виглядала вишукано і багато. Одне з найважливіших місць на кухні займає мийка, тому до її вибору треба поставитися дуже уважно.

Сучасні виробники пропонують безліч моделей, які відрізняються якістю, дизайном і, звичайно ж, вартістю. Така різноманітність варіантів допомагає вибрати мийку, яка буде ідеально підходити до вашого гарнітуру. Перш ніж зробити покупку мийки, важливо прислухатися до деяких порад.

Перше, на що потрібно звернути увагу — це розмір мийки. Якщо у вас велика сім’я і ви дуже часто готуєте їжу, то для вас незамінним помічником стане велика і глибока мийка.

Відштовхуючись від цих критеріїв, можна вибирати інші складові нового гарнітуру, а саме стільницю, подрібнювач відходів і кошик для сміття. Також важливо враховувати форму мийки, оскільки від форми залежать її функціональні особливості, як наприклад кількість чаш і їх розміщення.

Дуже важливо і те, з якого матеріалу виготовлена мийка. Інтернет-магазин «Лео Кераміка» пропонує моделі тільки з перевірених часом та досвідом матеріалів; сталь та штучний камінь. Ознайомитись з асортиментом можна тут — https://leoceramika.com/catalog/kukhonni_myjki_214.

Сталеві мийки

Сталеві мийки мають ряд переваг. Вони:

  • недорогі,
  • довговічні,
  • міцні,
  • стійко витримують інтенсивну експлуатацію,
  • гігієнічні,
  • прості в обслуговуванні,
  • інертні до корозійних процесів, механічних пошкоджень, температурних кореляцій

Мийки зі штучного каменю

Мийка кухонна зі штучного каменю вражає красою та палітрою відтінків. Чорна, сіра, мов граніт, з рожевим відблиском чи біла, як мармур — вибрати є з чого. Композитні матеріали, які застосовуються при виготовленні мийок, складаються з полімерних сполучних компонентів і наповнювачів. Як наповнювачі використовуються крихти природного кварцу, граніту, мармуру, з’єднаних смолою.

Такі мийки дуже актуальні сьогодні, оскільки вони надійні, стійкі до жирних плям і харчових барвників, а ще вони добре зберігають свій первісний колір і блиск. Доглядати за ними можна за допомогою мильної води або інших засобів для чищення. Також великим плюсом є їх стійкість до подряпин і механічних пошкоджень.

Висновки

При покупці дуже уважно огляньте виріб, оцініть якість виконання поверхні і геометрію. Після покупки і установки не лінуйтеся доглядати за мийкою, щоб продовжити їй життя.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Globalsuntech.com
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector